Cellulit zabiegi Gdańsk
Uroda

Endermologia – skuteczne usuwanie cellulitu

Pomarańczowa skórka, lipodystrofia, cellulit- jeden z największych kobiecych problemów ma wiele nazw. Jest to przypadłość cywilizacyjna i borykają się z nią zarówno kobiety o figurach modelek, jak i te grubsze. Walka z cellulitem jest żmudna i często może nie przynosić efektów. Jeśli zdecydujemy się na podjęcie odpowiednich kroków, musimy to zrobić radykalnie. Oczywiście, istnieje wiele metod naturalnego i dermatologicznego radzenia sobie z tym problemem, jednak czemu nie załatwić tej sprawy raz na zawsze?

Aby zlikwidować problem, trzeba działać na cellulit bezpośrednio, poruszając komórki tkanek skórnych. Endermologia to zabieg, przeprowadzany pod ciśnieniem, który modeluje nasze ciało wedle tego, co chcemy w swoim wyglądzie poprawić- na przykład cellulit.

Skuteczność zabiegu

Usuwanie cellulitu z pewnością jest czymś, o czym marzy każda kobieta. Ponadto taki zabieg wysmukli naszą sylwetkę w pożądanym miejscu na ciele oraz podskórnie wpłynie na zwiększoną i intensywniejszą produkcję kolagenu, co poprowadzi do długotrwałego ujędrnienia i odmłodzenia problematycznego punktu. Endermologia to naprawdę niezwykły zabieg, który wpływa na nasze ciało. Masaż pod ciśnieniem, wykonany w celu rozbicia tkanki tłuszczowej, działa na całe ciało, przyspiesza nasz metabolizm oraz odejmuje nam parę kilogramów. Poza tym taki zabieg działa lepiej niż najdroższy krem do ujędrniania, bowiem nie działa tylko na powierzchnię skóry, a jej głębsze warstwy. Oczywiście, walka z cellulitem na dłuższą metodę jest trudna- dlatego też warto zdecydować się na taki radykalny zabieg, który usunie cellulit z naszego ciała oraz ujędrni skórę, często już będącą po przejściach. Co ciekawe, sam zabieg endermologii wcale nie jest kosztowny, dodatkowo jest praktycznie bezbolesny i nie trwa wyjątkowo długo. Specjalistyczny sprzęt ugniata skórę, dzięki czemu pobudza ukryte warstwy skóry i wyjątkowo pobudza nasze podskórne tkanki tłuszczowe, które ulegają redukcji.

Po takim zabiegu na naszym ciele nie będzie ani śladu cellulitu, a nasze ciało i skóra będzie wyglądać na jędrne i smukłe. Usuwanie cellulitu Gdańsk dzięki obecnej technologii i postępowi medycyny estetycznej może przebiegać niemal ekspresowo. Po takim zabiegu warto dbać o swoje ciało, aby problem znowu nie powrócił. Profilaktyka cellulitu nie jest ciężka, a pozwoli nam na cieszenie się gładką i atrakcyjną skórą. Co jest kluczem do otrzymania smukłej sylwetki bez cellulitu? Przede wszystkim ruch i odpowiednia dieta. Do tego dochodzi specjalna pielęgnacja, regularne peelingi i ujędrniające balsamy do ciała.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *