operacja plastyczna
Uroda

Podniesienie biustu

Wiele kobiet nie jest zadowolonych z kształtu oraz wielkości swoich piersi. Marzą o tym aby były pełne jędrne i kształtne. Część kobiet boryka z się z małym bądź tez za dużym biustem z uwagi na uwarunkowania genetyczne. Druga cześć z efektem obwisłych i mało sprężystych piersi zaczęła się borykać dopiero po ciąży i karmieniu piersią. Są tez kobiety które borykają się natomiast z niesymetrycznymi piersiami co bardzo utrudnia im Zycie i wpływa na poczucie własnej wartości. Wszystkie te kobiety łączy jedno, chęć posiadania pięknego kształtnego biustu, na szczęście medycyna estetyczna, a także chirurgia plastyczna daje nam  wiele możliwości dzięki którym możemy pożegnać się ze swoimi kompleksami raz na zawsze.

W ostatnich latach w śród kobiet bardzo popularna stała się korekta biustu, Warszawa, zabieg ten stosowany jest w momencie kiedy piersi pod wpływem osłabnięcia tkanki stają się opadające i obwisłe, a także pozbawione jędrności.  Nawet jeżeli w dalszym ciągu piersi zachowują wielkość proporcjonalną do sylwetki to często ich kształt nie jest zadowalający i odbiega od ideału.

Operacja podniesienia biustu

Aby efekty operacji były zadowalające i skuteczne chirurdzy oferują dwie metody operacji. Pierwsza z metod jest metodą nieinwazyjną, polega ona na wypełnieniu gruczołu piersiowego implantem, który nadaje kształt i podnosi piersi. Ta metoda stosowana jest u kobiet którym nie zależy na zmniejszeniu piersi, a ich opadnięcie nie jest zbyt znaczące.

Druga metodą którą daje nam chirurgia plastyczna jest plastyka piersi która jest stosowana u kobiet u których konieczne jest usunięcie nadmiaru skóry piersi i podszycie gruczołu piersiowego.

W trakcie konsultacji z chirurgiem plastycznym warto zapytać o cały przebieg operacji oraz o wszystkie kwestie które nas nurtują i budzą niepokój.  Podczas konsultacji możemy omówić metodę operacji oraz przekazać swoje oczekiwania oraz efekt końcowy który chcemy uzyskać. Lekarz dobierze nam najlepszą i najbardziej skuteczna metodę dzięki której kształt i wygląd naszych piersi będzie w końcu zadowalający.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *