fotobudka warszawa
Ciekawostki

Atrakcje na 18-tkę

Organizując 18 urodziny, należy zdać sobie sprawę, że te mają być huczne i niezapomniane, bo przecież są wyjątkowe. Atrakcji, jakie można zaproponować zaproszonym gościom, jest cała masa. Wybierz te, które spodobają się nie tylko Tobie, ale też większości z nich. Przedstawiamy tzw. pewniaki, które dzisiaj cieszą się największym zainteresowaniem i za każdym razem wywołują prawdziwą furorę.

Na urodzinach nie może zabraknąć fotobudki. Jej wynajem to inwestycja rzędu kilkuset złotych, za to pamiątka pozostaje już na zawsze. Cykanie zwariowanych fotek, które natychmiast są drukowane, może być nie tylko doskonałą zabawą, ale przecież także świetną pamiątką. Warto dobrać gadżety, takie jak wąsy, brody czy kapelusze, które można założyć, zanim jeszcze wejdzie się wraz z grupą przyjaciół do atrakcji, jaką jest fotobudka. Warszawa i inne duże miasta w naszym kraju na szczęście mogą cieszyć się wystarczającą liczbą fotobudek na wynajem.

Na urodzinach liczy się doskonała zabawa, a o taką zadba wynajęty DJ. Niech ten puszcza muzykę, która trafi w gust muzyczny większości zaproszonych gości. Dzięki temu tłumy na parkiecie będą panować przez całą imprezę.

Nie zapomnijmy też oczywiście o przekąskach i napojach. Wkroczenie w pełnoletność pozwala też zaoferować nieco napojów z procentami – świetnie sprawdzi się szampan albo tak modny teraz cydr.

Miejsce, w którym odbywać się będzie urodzinowe wydarzenie warto też odpowiednio udekorować. Dzisiaj hitem są balony z helem, które mogą ozdobić cały sufit albo krzesła. Niezwykle modne są także balonowe bukiety.

Organizując tak huczne urodziny, trzeba pamiętać o bezpieczeństwie gości. Należy więc stawiać na takie atrakcje, które nie będą stanowić zagrożenia. Raczej rezygnujmy więc z puszczania lampionów czy pokazu sztucznych ogni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *