salon fryzjerski poznań
Uroda

Nanoplastia włosów na czym polega zabieg

Tak się często zdarza, że kobiety mające piękne proste włosy marzą o tym, a by  ich włosy były kręcone i sprężyste, inne natomiast posiadają piękne loki dążą za wszelką cenę do tego aby mieć proste gładkie i zdrowo wyglądające włosy. Tu z pomocą może przyjść dobry fryzjer  piotrsierpinski.pl. W przypadku pań, które marzą o prostych włosach jednym z rozwiązaniem które jest innowacyjne jest nanoplastia włosów, zabieg ten możemy wykonać w  wielu salonach chociaż jeszcze nie wszystkie posiadają go w swojej ofercie.

Na czym polega zabieg nanopasti włosów

Jak sama nazwa wskazuje zabieg nanoplastii włosów oparty jest na prostowaniu włosów za pomocą niezwykle małych cząsteczek, które wnikają w głąb włosów zmieniając ich układ, budowę oraz prostują włosy, pozostawiając po sobie bardzo długi efekt. Poprzez nanotechnologię do wnętrza włosa dostarczane są nanocząsteczki substancji odżywczych, które odbudowują i odżywiają strukturę naszych włosów. A zatem zabieg nanoplasti jest zabiegiem, dzięki któremu panie oczekujące prostych i lśniących włosów mogą uzyskać ten efekt bez konieczności codziennego prostowania włosów.

Nanoplasia jest również alternatywa dla zabiegu jakim jest keratynowe prostowanie włosów. Coraz więcej pań decyduje się na zabieg nanoplasti który jest bardziej nowoczesny i innowacyjny. Efekty nanoplasti utrzymują się też zdecydowanie dłużej niż keratyna, bo prostymi włosami możemy cieszyć się średnio od pięciu do dziesięciu miesięcy.

Z nanoplastii włosów może skorzystać w zasadzie każda kobieta bez względu na to jaki typ i rodzaj włosów posiada. Mogą być to włosy mocno kręcone typu afro, ale również włosy kędzierzawe czy tylko delikatnie falowane. Każdy rodzaj włosa ma szanse na trwałe i efektowne wyprostowanie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *