folie dachowe
Dom

Wybierz folie dachowe o najlepszych parametrach

Jednym z końcowych elementów budowy domu czy jakiegokolwiek innego budynku jest stworzenie zadaszenia. Dach to taka część budynku, której trzeba poświecić dużo czasu. Ogromne znaczenie ma tutaj użycie właściwych materiałów. Dziś chcemy opowiedzieć o tym, dlaczego na dachach powinny znaleźć się folie dachowe. Sprawdź!

Czym są folie dachowe?

Folie dachowe, zwane również membranami mogą w dużym stopniu przyczynić się do tego, aby Twój dom stał się obiektem niskim w utrzymaniu. Dlaczego? Otóż jedną z największych zalet wspomnianych folii jest termoizolacja. Przeprowadzone testy wykazały, że w domach, w których na poddaszu zastosowano folie dachowe, utrata ciepła była znacznie mniejsza niż w budynkach, w których takowej izolacji zabrakło. Membrany dachowe dodatkowo chronią całą konstrukcję przed niszczycielskim wpływem wilgoci. Mogą one też pełnić rolę tymczasowego pokrycia dachu.

Folia paroizolacyjna do poddaszy – postaw na świetną jakość!

Para wodna może doprowadzać do niszczenia wielu elementów konstrukcyjnych. Właśnie dlatego stosowana jest specjalna folia paroizolacyjna do poddaszy. Ten materiał wykazuje doskonałe właściwości pozwalające na ograniczenie wpływu pary wodnej na więźbę dachową i inne elementy budujące dach. Wspomniana folia to materiał, który dodatkowo jest niepalny i w przypadku pożaru skutecznie ogranicza rozprzestrzenianie się ognia. Obecnie folia paroizolacyjna do poddaszy to materiał, który na stałe gości na niejednym placu budowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *